ECW-FA2J184J
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ECW-FA2J184J
JLCPCB Part #
C3784949
Package
Plugin,P=15mm
Description
-40℃~+105℃ 180nF 630V ±5% 插件,P=15mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS