ECW-F6824JLB
MFR.Part #
ECW-F6824JLB
JLCPCB Part #
C5727572
Package
Plugin,P=17.5mm
Description
-40℃~+105℃ 630V 820nF ±5% Plugin,P=17.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS