ECW-F6683RHL
MFR.Part #
ECW-F6683RHL
JLCPCB Part #
C3806627
Package
Plugin,P=7.5mm
Description
-40℃~+105℃ 630V 68nF ±3% 插件,P=7.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS