ECW-F6184RHL
MFR.Part #
ECW-F6184RHL
JLCPCB Part #
C3790117
Package
Plugin,P=7.5mm
Description
-40℃~+105℃ 180nF 630V ±3% 插件,P=7.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS