ECW-F6184HL
MFR.Part #
ECW-F6184HL
JLCPCB Part #
C3802239
Package
Plugin,P=15mm
Description
-40℃~+105℃ 180nF 630V ±3% 插件,P=15mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS