ECW-F6135HL
MFR.Part #
ECW-F6135HL
JLCPCB Part #
C3787925
Package
Plugin,P=25mm
Description
-40℃~+105℃ 1.3uF 630V ±3% 插件,P=25mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS