ECW-F4624RHL
MFR.Part #
ECW-F4624RHL
JLCPCB Part #
C3785150
Package
Plugin,P=7.5mm
Description
-40℃~+105℃ 400V 620nF ±3% 插件,P=7.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS