ECW-F4564JL
MFR.Part #
ECW-F4564JL
JLCPCB Part #
C3787873
Package
Plugin,P=17.5mm
Description
-40℃~+105℃ 400V 560nF ±5% 插件,P=17.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS