ECW-F4434RJL
MFR.Part #
ECW-F4434RJL
JLCPCB Part #
C3811317
Package
Plugin,P=7.5mm
Description
-40℃~+105℃ 400V 430nF ±5% 插件,P=7.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS