ECW-F4364JLB
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ECW-F4364JLB
JLCPCB Part #
C3796746
Package
Plugin,P=10mm
Description
-40℃~+105℃ 360nF 400V ±5% 插件,P=10mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS