ECW-F4334RHB
MFR.Part #
ECW-F4334RHB
JLCPCB Part #
C3788884
Package
Plugin,P=7.5mm
Description
-40℃~+105℃ 330nF 400V ±3% 插件,P=7.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS