ECW-F4303RHB
MFR.Part #
ECW-F4303RHB
JLCPCB Part #
C5727550
Package
Plugin,P=7.5mm
Description
-40℃~+105℃ 30nF 400V ±3% Plugin,P=7.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS