ECW-F4155HL
MFR.Part #
ECW-F4155HL
JLCPCB Part #
C3787381
Package
Plugin,P=25mm
Description
-40℃~+105℃ 1.5uF 400V ±3% 插件,P=25mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS