ECW-F4135JLB
MFR.Part #
ECW-F4135JLB
JLCPCB Part #
C3803187
Package
Plugin,P=17.5mm
Description
-40℃~+105℃ 1.3uF 400V ±5% 插件,P=17.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS