ECW-F4115HL
MFR.Part #
ECW-F4115HL
JLCPCB Part #
C5686461
Package
Plugin,P=20mm
Description
-40℃~+105℃ 1.1uF 400V ±3% Plugin,P=20mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS