ECW-F2W475JA
MFR.Part #
ECW-F2W475JA
JLCPCB Part #
C3781556
Package
Plugin,P=22.5mm
Description
-40℃~+105℃ 4.7uF 450V ±5% 插件,P=22.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS