ECW-F2W275JA
MFR.Part #
ECW-F2W275JA
JLCPCB Part #
C3797511
Package
Plugin,P=22.5mm
Description
-40℃~+105℃ 2.7uF 450V ±5% 插件,P=22.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS