ECQ-UBAF682VA
MFR.Part #
ECQ-UBAF682VA
JLCPCB Part #
C3300409
Package
Plugin,P=15mm
Description
-40℃~+110℃ 300V 6.8nF X1、Y2 ±20% 插件,P=15mm Safety Capacitors ROHS