ECQ-UBAF562KA
MFR.Part #
ECQ-UBAF562KA
JLCPCB Part #
C3300694
Package
Plugin,P=12.5mm
Description
-40℃~+110℃ 300V 5.6nF X1、Y2 ±10% 插件,P=12.5mm Safety Capacitors ROHS