ECQ-UBAF474KA
MFR.Part #
ECQ-UBAF474KA
JLCPCB Part #
C3299383
Package
Plugin,P=22.5mm
Description
-40℃~+110℃ 300V 470nF X1、Y2 ±10% 插件,P=22.5mm Safety Capacitors ROHS