ECQ-UBAF392MA
MFR.Part #
ECQ-UBAF392MA
JLCPCB Part #
C3295490
Package
Plugin,P=12.5mm
Description
-40℃~+110℃ 3.9nF 300V X1、Y2 ±20% 插件,P=12.5mm Safety Capacitors ROHS