ECQ-UBAF333V6
MFR.Part #
ECQ-UBAF333V6
JLCPCB Part #
C3298223
Package
Plugin,P=12.5mm
Description
-40℃~+110℃ 300V 33nF X1、Y2 ±10% 插件,P=12.5mm Safety Capacitors ROHS