ECQ-UBAF222VA
MFR.Part #
ECQ-UBAF222VA
JLCPCB Part #
C3298375
Package
Plugin,P=15mm
Description
-40℃~+110℃ 2.2nF 300V X1、Y2 ±20% 插件,P=15mm Safety Capacitors ROHS