ECQ-UBAF182KA
MFR.Part #
ECQ-UBAF182KA
JLCPCB Part #
C3297235
Package
Plugin,P=12.5mm
Description
-40℃~+110℃ 1.8nF 300V X1、Y2 ±10% 插件,P=12.5mm Safety Capacitors ROHS