ECQ-UBAF122VB
MFR.Part #
ECQ-UBAF122VB
JLCPCB Part #
C3299015
Package
Plugin,P=15mm
Description
-40℃~+110℃ 1.2nF 300V X1、Y2 ±10% 插件,P=15mm Safety Capacitors ROHS