ECQ-UBAF105KA
MFR.Part #
ECQ-UBAF105KA
JLCPCB Part #
C3300563
Package
Plugin,P=22.5mm
Description
-40℃~+110℃ 1uF 300V X1、Y2 ±10% 插件,P=22.5mm Safety Capacitors ROHS