ECQ-UBAF104VG
MFR.Part #
ECQ-UBAF104VG
JLCPCB Part #
C3295543
Package
Plugin,P=12.5mm
Description
-40℃~+110℃ 100nF 300V X1、Y2 ±20% 插件,P=12.5mm Safety Capacitors ROHS