ECQ-UBAF104M
MFR.Part #
ECQ-UBAF104M
JLCPCB Part #
C3299594
Package
Plugin,P=15mm
Description
-40℃~+110℃ 100nF 300V X1、Y2 ±20% 插件,P=15mm Safety Capacitors ROHS