ECQ-UBAF103MA
MFR.Part #
ECQ-UBAF103MA
JLCPCB Part #
C3297457
Package
Plugin,P=15mm
Description
-40℃~+110℃ 10nF 300V X1、Y2 ±20% 插件,P=15mm Safety Capacitors ROHS