ECQ-UAAV684SA
MFR.Part #
ECQ-UAAV684SA
JLCPCB Part #
C3300022
Package
Plugin,P=22.5mm
Description
-40℃~+110℃ 310V 680nF X2 ±20% 插件,P=22.5mm Safety Capacitors ROHS