ECQ-UAAV394TA
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ECQ-UAAV394TA
JLCPCB Part #
C3300454
Package
Plugin,P=15mm
Description
-40℃~+110℃ 310V 390nF X2 ±10% 插件,P=15mm Safety Capacitors ROHS