ECQ-UAAV394T1
MFR.Part #
ECQ-UAAV394T1
JLCPCB Part #
C3298176
Package
Plugin,P=15mm
Description
-40℃~+110℃ 310V 390nF X2 ±10% 插件,P=15mm Safety Capacitors ROHS