ECQ-UAAV394QA
MFR.Part #
ECQ-UAAV394QA
JLCPCB Part #
C3295605
Package
Plugin,P=22.5mm
Description
-40℃~+110℃ 310V 390nF X2 ±10% Plugin,P=22.5mm Safety Capacitors ROHS