ECQ-UAAV334Q1
MFR.Part #
ECQ-UAAV334Q1
JLCPCB Part #
C3300595
Package
Plugin,P=22.5mm
Description
-40℃~+110℃ 310V 330nF X2 ±10% 插件,P=22.5mm Safety Capacitors ROHS