ECQ-UAAV274S1
MFR.Part #
ECQ-UAAV274S1
JLCPCB Part #
C3297344
Package
Plugin,P=15mm
Description
-40℃~+110℃ 270nF 310V X2 ±20% 插件,P=15mm Safety Capacitors ROHS