ECQ-UAAV224RA
MFR.Part #
ECQ-UAAV224RA
JLCPCB Part #
C3295838
Package
Plugin,P=22.5mm
Description
-40℃~+110℃ 220nF 310V X2 ±20% 插件,P=22.5mm Safety Capacitors ROHS