ECQ-UAAV224R1
MFR.Part #
ECQ-UAAV224R1
JLCPCB Part #
C3299348
Package
Plugin,P=22.5mm
Description
-40℃~+110℃ 220nF 310V X2 ±20% Plugin,P=22.5mm Safety Capacitors ROHS