ECQ-UAAV184T1
MFR.Part #
ECQ-UAAV184T1
JLCPCB Part #
C3296720
Package
Plugin,P=15mm
Description
-40℃~+110℃ 180nF 310V X2 ±10% 插件,P=15mm Safety Capacitors ROHS