ECQ-UAAV154TA
MFR.Part #
ECQ-UAAV154TA
JLCPCB Part #
C3300879
Package
Plugin,P=15mm
Description
-40℃~+110℃ 150nF 310V X2 ±10% 插件,P=15mm Safety Capacitors ROHS