ECQ-UAAV154S1
MFR.Part #
ECQ-UAAV154S1
JLCPCB Part #
C3296373
Package
Plugin,P=15mm
Description
-40℃~+110℃ 150nF 310V X2 ±20% 插件,P=15mm Safety Capacitors ROHS