ECQ-UAAV124S1
MFR.Part #
ECQ-UAAV124S1
JLCPCB Part #
C3299613
Package
Plugin,P=15mm
Description
-40℃~+110℃ 120nF 310V X2 ±20% 插件,P=15mm Safety Capacitors ROHS