ECQ-UAAV105T1
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ECQ-UAAV105T1
JLCPCB Part #
C3298224
Package
Plugin,P=22.5mm
Description
-40℃~+110℃ 1uF 310V X2 ±10% 插件,P=22.5mm Safety Capacitors ROHS