ECQ-UAAV105S1
MFR.Part #
ECQ-UAAV105S1
JLCPCB Part #
C3300754
Package
Plugin,P=22.5mm
Description
-40℃~+110℃ 1uF 310V X2 ±20% 插件,P=22.5mm Safety Capacitors ROHS