ECQ-UAAV104SA
MFR.Part #
ECQ-UAAV104SA
JLCPCB Part #
C3299647
Package
Plugin,P=15mm
Description
-40℃~+110℃ 100nF 310V X2 ±20% 插件,P=15mm Safety Capacitors ROHS