ECQ-UAAF824KA
MFR.Part #
ECQ-UAAF824KA
JLCPCB Part #
C3297835
Package
Plugin,P=22.5mm
Description
-40℃~+110℃ 275V 820nF X2 ±10% 插件,P=22.5mm Safety Capacitors ROHS