ECQUAAF684S1
MFR.Part #
ECQUAAF684S1
JLCPCB Part #
C542382
Package
Plugin,P=22.5mm
Description
-40℃~+110℃ 275V 680nF X2 ±20% 插件,P=22.5mm Safety Capacitors ROHS