ECQ-UAAF684MA
MFR.Part #
ECQ-UAAF684MA
JLCPCB Part #
C20011117
Package
Plugin,P=22.5mm
Description
-40℃~+110℃ 275V 680nF X2 ±20% Plugin,P=22.5mm Safety Capacitors ROHS