ECQ-UAAF683M
MFR.Part #
ECQ-UAAF683M
JLCPCB Part #
C3298194
Package
Plugin,P=15mm
Description
-40℃~+110℃ 275V 68nF X2 ±20% 插件,P=15mm Safety Capacitors ROHS