ECQ-UAAF564MA
MFR.Part #
ECQ-UAAF564MA
JLCPCB Part #
C3297971
Package
Plugin,P=22.5mm
Description
-40℃~+110℃ 275V 560nF X2 ±20% 插件,P=22.5mm Safety Capacitors ROHS