ECQ-UAAF475RD
MFR.Part #
ECQ-UAAF475RD
JLCPCB Part #
C3295689
Package
Plugin,P=37.5mm
Description
-40℃~+110℃ 275V 4.7uF X2 ±20% 插件,P=37.5mm Safety Capacitors ROHS